Робоча зустріч на кафедрі адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС

viber-image_218 вересня відбулась робоча зустріч – круглий стіл, присвячений питанням викладання навчальних дисциплін адміністративно-правового циклу, за участю науково-педагогічного складу кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ та представників кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри адміністративного і фінансового права судово-адміністративного факультету Національного університету «Одеська юридична академія», кафедри адміністративного та господарського права Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

Під час зустрічі професор кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Анатолій Берлач представив програму з навчальної дисципліни «Адміністративне право», яка викладається в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Учасники круглого столу обговорили необхідність уніфікації програм, змісту та особливостей підготовки здобувачів вищої освіти освітнього рівня «бакалавр» з питань адміністративного права з урахуванням Програми другого блоку єдиного фахового вступного випробування до магістратури, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 07.02.2018 р. № 115.