Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021

УВАГА АБІТУРІЄНТАМ!

Вже з 05 по 19 січня 2021 року триватиме реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021.

Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, перелік яких Ви можете знайти за посиланням: https://testportal.gov.ua/probzno/

Цьогоріч кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО-2021 через складну ситуацію з поширенням Сovid-19 у 2021 році. Також учасники пробного тестування додатково зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Тестування з навчальних предметів відбудеться 10 квітня 2021 року.

Нагадуємо, що для вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ необхідно мати сертифікати ЗНО з таких предметів:

на спеціальність “Право”:
– українська мова та література;
– історія України;
– математика або іноземна мова (на вибір).

на спеціальність “Правоохоронна діяльність”:
– українська мова;
– історія України.

Встигніть вчасно зареєструватися і бажаємо успіхів!

За додатковою інформацією звертайтесь до приймальної комісії університету за телефоном: (096) 682-84-63.