РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ НА ТВОРИ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

2Одеським державним університетом внутрішніх справ отримані свідоцтва про реєстрацію авторських прав на твори.

3Міністерством економічного розвитку і торгівлі України надано відповідні свідоцтва про реєстрацію авторських прав на розробки науково-педагогічного складу університету. Зокрема, авторські права зареєстровані на такі твори:

– Методика застосування методу «Криміналістичне прогнозування» під час допиту свідка та підозрюваного за фактом вбивства.

– Методика застосування методу «Реконструкція дій злочинця та потерпілого за слідами крові».

– Методика застосування методу «Матрична діаграма» під час досудового розслідування кримінальних правопорушень.

4– Методика «Тактичні особливості застосування методу «Від злочину до злочинця».

– Методика «Аналізу телофонних з’єднань» під час досудового розслідування кримінальних правопорушень.

– Методика «Тактичні особливості застосування методу «Від злочинця до злочину».

– Основи оперативно-розшукової діяльності: термінологічний словник.

Авторами творів стали представники Науково-дослідної лабораторії з проблемних питань протидії наркозлочинності, кафедри оперативно-розшукової діяльності, а також кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ОДУВС.