Революції в Україні ХХ-ХХІ століть: співзвуччя епох

В Одеському державному університеті внутрішніх справ для курсантів 1-го курсу факультету № 2 проведено лекцію «Революції в Україні ХХ-ХХІ століть: співзвуччя епох».

0-02-07-26ffc0eb57f9f6608aa71567ff2d43bb000b26c9c4bd75ca73ed45588e9d5c23_275b8bd0Революції, які відбувались на теренах нашої держави, стали етапом прояву українцями неабиякої сили, мужності, гідності, віри та міцності духу. Вони показали всьому світу, що вищою метою для українського народу є збереження людських цінностей та основ демократії, а будь-яке зазіхання на них зі сторони ворогів зазнає невдачі й буде покаране. Проте за відстоювання цих ідей довелося заплатити дорогою ціною – життям патріотів, які поклали свою душу й тіло на вівтар задля захисту рідної Батьківщини. В цих трагічних подіях смерть кожної людини це не просто втрата однієї сім’ї, а біль усього народу.

Захід провела завідувач кафедри українознавства кандидат філологічних наук, доцент Олена Ситько. Питання, що піднімалися в ході лекції, викликали жваве обговорення серед курсантів.