Ректор університету зустрівся з головою громадської організації «Захист прав дітей»

d594a366-467f-4871-9583-8de852abb31eРектор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів робочу зустріч з головою громадської організації «Захист прав дітей» Зоєю Мельник.

До спілкування також долучилися завідувач кафедри кримінального процесу університету Ганна Тетерятник та помічник ректора з гендерних питань Вікторія Томіна.

Під час зустрічі обговорювалося питання створення робочої групи щодо розробки концепції вдосконалення захисту прав дітей, які постраждали від домашнього насильства, а також проведення допиту дітей, які знаходяться в кризовій ситуації.

Особливу увагу було звернено на необхідність поєднання теоретичних навичок та практичного досвіду працівників поліції з метою подальшого розроблення методичних рекомендацій на основі аналізу діючого законодавства.