Ректор університету зустрівся із завідувачем музею історії ОДУВС

Сьогодні, 04 грудня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся із завідувачем музею історії університету Анатолієм Балтовським.

img_6822Анатолій Єфремович розповів, що в інтер’єрі музею є оглядові експонати, серед яких зразки форменого одягу працівників міліції різних часів, холодна і вогнепальна зброя, нагороди та оригінали документів службовців навчального закладу. Також виставлена велика кількість різноманітних видів саморобної зброї, яка була вилучена у злочинців у ході оперативно-розшукової діяльності одеської міліції.

img_6809«Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього, а музей – це наша історія, тому прийнято рішення про перенесення приміщення музею до головного корпусу університету. Завдяки цьому, розміщені в ньому експонати зможуть побачити не лише наші курсанти та студенти, а й учасники іноземних делегацій та почесні гості вишу», – відмітив ректор університету.

Слід зазначити, що музей Одеського державного університету внутрішніх справ відіграє велику роль в патріотичному і культурному вихованні майбутніх правоохоронців, які мають можливість детально ознайомитися з історією розвитку закладу вищої освіти з моменту його створення до сьогодення.