Ректор університету взяв участь у робочій зустрічі Одеського міського голови з Радою ректорів ЗВО Одеського регіону

Сьогодні, 15 листопада, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін взяв участь у засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону за участю мера Одеси Геннадія Труханова, заступників міського голови Петра Рябоконя і Павла Вугельмана, а також директора департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради Євгенії Абрамової.

22861Під час засідання були розглянуті питання впровадження нових форм навчання і замовлення підготовки фахівців, взаємодії в розробці муніципальних програм, а також залучення студентів до участі в житті міста.

Результатом засідання стало підписання Меморандумів про співпрацю в сфері науки, освіти та підготовки кадрів між департаментом надання адміністративних послуг Одеської міської ради та дирекцією низки одеських закладів вищої освіти.

Слід зазначити, що під час зустрічі з міським головою Геннадієм Трухановим ректор університету В’ячеслав Аброськін звернувся з терміновим проханням розглянути питання щодо реставрації будівлі ОДУВС за адресою вул. Успенська, 1, яка побудована ще в 1874 році і є об’єктом культурної спадщини міста.

(з використанням матеріалів офіційного сайту міста Одеси)