Ректор університету В’ячеслав Аброськін зустрівся з головою представництва КМЄС в Одесі

dsc_0464Сьогодні, 14 листопада, відбулась зустріч ректора Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслава Аброськіна з головою представництва КМЄС в Одесі Раймондсом Дейчманісом та старшим радником з питань загальної правоохоронної діяльності представництва КМЄС в Одесі Георгіосом Покасом. Сторони обговорили реалізацію спільних проєктів у майбутньому.

dsc_0463У зустрічі також брали участь завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення ОДУВС майор поліції Карен Ісмайлов та начальник навчально-методичного відділу полковник поліції Олександр Сіфоров.

dsc_0496Ректор університету привітав іноземних гостей у стінах нашого закладу вищої освіти, відмітивши плідну та ефективну взаємодію поліції з Консультативною Місією Європейського Союзу, зокрема в реалізації багатьох спільних проєктів.

У свою чергу, Раймондс Дейчманіс зазначив, що між КМЄС та Одеським державним університетом внутрішніх справ є значний досвід співпраці в частині проведення тренінгів, семінарів, забезпечення технічним обладнанням. «Ми беззаперечно продовжимо нашу взаємодію і готові підтримати реалізацію нових проєктів на базі університету», – додав голова представництва КМЄС в Одесі.

dsc_0460 dsc_0468 dsc_0477