Ректор університету провів зустріч з курсантами випускних курсів вишу

img_4300Сьогодні, 14 лютого, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з курсантами випускних курсів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового розслідування, які проходять стажування у підрозділах Головного управління Національної поліції в Одеській області.

img_4315Метою зустрічі було з’ясувати, які проблемні питання виникають під час проходження стажування в територіальних підрозділах Нацполіції, а також, які зміни, на думку курсантів, необхідно внести до навчального процесу в університеті.

img_4480Очільник вишу звернув увагу майбутніх офіцерів на необхідність постійного вдосконалення теоретичних знань діючого законодавства та важливість розвитку комунікативних здібностей. Ректор університету наголосив, що молоді поліцейські повинні чітко знати, як правильно застосовувати норми закону у своїй професійній діяльності.

Під час зустрічі курсанти в цілому позитивно висловилися з приводу змісту, структури, логічної послідовності вивчення навчальних дисциплін з відповідних напрямків підготовки фахівців. Було зазначено, що освітньо-професійні програми надають можливість засвоїти випускникам необхідні компетенції та навички з виконання службових завдань у повному обсязі.

Разом з цим, керівництвом ОДУВС узгоджено напрями та відповідні заходи з модернізації освітніх програм та відповідних навчальних планів.
 img_4301  img_4319 img_4326 img_4337 img_4355 img_4359 img_4363 img_4367 img_4369 img_4377 img_4398 img_4417 img_4451 img_4453 img_4479