Ректор університету провів зустріч з керівником проєктів Фонду Ганса Зайделя

Сьогодні, 31 січня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін та перший проректор університету Сергій Кузніченко провели робочу зустріч з Данієлем Францем Зайберлінгом, керівником проєктів Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова і Румунії.

Сторони обговорили напрямки подальшої співпраці, питання безпеки країн Дунайського регіону, а також створення Асоціації поліцейських закладів вищої освіти Чорноморського регіону за участі вишів системи МВС від України, Молдови, Румунії, Грузії, Туреччини та Болгарії.

Слід відмітити, що в рамках грантового проєкту Європейського Союзу «HORIZON 2020» наш університет бере участь у розробленні спільного проєкту у сфері кібербезпеки «Discovery and tracking of child abuse material in the web (DisTract). Виявлення та відстеження в мережі абьюзівних матеріалів за участю дітей».

Разом з цим, під час зустрічі піднімалися питання входження України до організації з міжнародного поліцейського співробітництва на воді «AQUAPOL», а також розвитку центрів медіації та їх значення під час реінтеграційних процесів в Донецькій і Луганській областях.

В рамках затвердженої Фондом Ганса Зайделя програми проведення міжнародних наукових конференцій, два із запланованих наукових заходів буде проведено на базі Одеського державного університету внутрішніх справ із залученням міжнародних експертів.