Ректор університету привітав курсантку з перемогою у Чемпіонаті Одеської області з карате

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін привітав курсантку 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції вишу з перемогою у Чемпіонаті Одеської області з карате.

Очільник вишу зауважив, що для майбутнього офіцера поліції вкрай важливо постійно підвищувати рівень своєї фізичної підготовки, а участь у подібних змаганнях завжди мотивує до професійного зростання та самовдосконалення.

«Карате я займаюся з 9 років, тому й виш обирала такий, де я зможу використовувати свої здібності, поєднувати навчання та бажання розвиватися у спорті», – розповідає курсантка.

Ми щиро зичимо нашій спортсменці вдалого виступу на Чемпіонаті України, успіхів у навчанні та нових спортивних досягнень!