Ректор університету представив нового проректора ОДУВС

img_8187img_8197Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук представив нового проректора закладу вищої освіти.

За погодженням з Міністерством внутрішніх справ України наказом ректора Одеського державного університету внутрішніх справ від 22 серпня 2018 року  № 208 о/с  кандидата юридичних наук Павла Берназа призначено на посаду проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_8188img_8196Також за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість заохочувальною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України – нагрудним знаком “За безпеку народу” нагороджено Олексія Солов’я, заступника декана Херсонського факультету ОДУВС.

Разом з цим, очільник вишу приділив увагу сьогоднішній пам’ятній даті – Дню вшанування пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків, відзначивши безмежний героїзм, вірність і патріотизм, полеглих правоохоронців за краще майбутнє нашої держави.
img_8189img_8204 img_8202