Курсанти ОДУВС на чолі з ректором університету взяли участь у легкоатлетичному забігу

18 червня у Центральному парку культури й відпочинку імені Тараса Шевченка на Трасі здоров’я відбувся легкоатлетичний забіг за участі ректора Одеського державного університету внутрішніх справ, а також постійного та перемінного складу вишу.

img_1069Кросовий біг є самостійним видом легкоатлетичних змагань, який досить поширений як в нашій країні, так і за кордоном, користується великою популярністю серед молоді і людей старшого віку. Його особливістю є те, що він проводиться на свіжому повітрі, в парках, і тому це кращий спосіб підвищення загальної активності.

img_1090Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук очолив колону великої університетської родини офіцерів та курсантів. Усі разом у піднесеному настрої вони подолали дистанцію у 3 км.

Захід проведено з метою популяризації здорового способу життя, залучення постійного та перемінного складу університету до систематичних занять фізичною культурою і спортом, підвищення спортивної майстерності, розвитку легкоатлетичних видів спорту та активізації роботи спортивних секцій.

Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, надзвичайну витривалість та гарний настрій. Атмосфера спортивного свята була теплою та дружньою, а усі присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження.

img_1076  img_1100 img_1142