Ректор ОДУВС призначив підвищені стипендії 15 курсантам Херсонського факультету

У перший день навчання у другому семестрі проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей під час ранкового шикування оголосив наказ ректора ОДУВС від 05.02.2019 № 40 “Про підвищення посадового окладу курсантам Херсонського факультету за результатами зимової екзаменаційної сесії 2018-2019 навчального року”.

Протягом листопада – грудня 2018–2019 навчального року 15 курсантів 2-4-х курсів склали зимову екзаменаційну сесію на “відмінно”.

Підвищену на 25 відсотків стипендію до 31.08.2019 будуть отримувати курсанти 2-го курсу Вероніка Кириченко, Аліна Кіріченко, Юлія Починок, Леся Половинка, Олена Спиця; курсанти 3 курсу Єлізавета Александрова, Анастасія Здоровець, Марина Ільницька, Вікторія Саніна, Карина Туржавська; курсанти 4-го курсу Тетяна Барбан, Анастасія Березовська, Олександр Гітрук, Єлизавета Шевчук, Валерія Учковська.