16 червня доцент кафедри криміналістики та психології Одеського державного університету внутрішніх справ к.п.н. Ольга Смірнова відповідно до Розпорядження міського голови від 01 червня 2020 р. № 466 «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 29 січня 2020 р. № 42 «Про організацію підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів міської влади» на базі Національної Академії державного управління при Президентові України Одеського регіонального інституту державного управління провела тематичну зустріч «Психологічний інструментарій (фізиогноміка): застосування та використання у діяльності публічних службовців».

Захід проведено в рамках спеціальної короткострокової програми з підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради за дистанційною формою «Соціально-психологічні аспекти діяльності публічних службовців».