Прямуй до знань шляхетно!

Як зауважив давньокитайський філософ Конфуцій, – «Три шляхи ведуть до знання: шлях роздумів – це шлях найблагородніший, шлях наслідування – це шлях найлегший і шлях досвіду – це шлях найбільш гіркий».

img_6722Уникаючи гіркоти та посередності, саме шляхом роздумів веде до знань курсантів та студентів кафедра соціально-економічних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Для цього на кафедрі викладаються навчальні дисципліни, що змушують розкривати креативний потенціал університетської молоді.

izobrazhenie_viber_2019-09-16_14-19-30Досвід кафедри дозволив сформувати блок дисциплін, що забезпечують майбутніх правоохоронців та правників важливими сьогодні вміннями та навичками, де:

• – філософія навчає думати масштабно та творчо;
  • – логіка вчить робити правильні висновки та не помилятись;
  • – соціологія дозволяє розуміти смаки та потреби сучасного суспільства;
  • – економічна теорія відкриває шлях до засад суспільства споживання.

img_5195Названі дисципліни доповнюються низкою спецкурсів, тренінгів, бінарних занять, які довершують підготовку здобувачів до освітнього рівня «магістр».

img_3116Науково-педагогічний склад кафедри – це д.філос.н., професор Оксана Надибська, к.політ.н., доцент Юлія Шмаленко, к.політ.н. Костянтин Пальшков, к.політ.н. Владислав Варинський та к.філос.н. Ганна Нівня.

Кафедра активно залучає університетську молодь до наукової діяльності. Під керівництвом викладачів кафедри курсанти та студенти беруть участь у конференціях, круглих столах, творчих конкурсах і фестивалях, де вони можуть спробувати свої сили у науці та винахідливості.

img_8366Так, серед наукових заходів, організовуваних кафедрою, чільне місце займає Всеукраїнський круглий стіл до Всесвітнього дня філософії, який щорічно відзначається у світі в листопаді, де студенти та курсанти можуть відчути себе часткою наукової спільноти.

img_6269Місцем же, де першість у дискусії належить виключно молоді, є курсантсько-студентський науковий гурток «Філософська кав’ярня». Під час засідань гуртка допитливі хлопці та дівчата прагнуть розібратися у сучасних проблемах людства, як-от: глобальне потепління, міжнародна безпека, торгівля людьми тощо.

Отже, сьогодні кафедра соціально-економічних дисциплін – це вміння зацікавити та навчати, патріотизм і гідність, та головне, що гуртує колектив кафедри, це любов до курсантів та студентів, бажання ділитися з ними досвідом та знаннями.

Отже, якщо ви хочете, вчитися змістовно та яскраво, – приходьте до нас, поступайте до Одеського державного університету внутрішніх справ!