Відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни “Адміністративний процес”

p91127-095939Науково-педагогічний склад Одеського державного університету внутрішніх справ постійно працює над підвищенням якості навчального процесу шляхом удосконалення педагогічної майстерності викладачів.

27 листопада професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Сергієм Барановим для студентів 3-го курсу – здобувачів освітнього ступеню «бакалавр» факультету №1 ННІПтК було проведено відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» за темою: «Правова основа діяльності та компетенція  адміністративних судів».

Під час заняття студенти ознайомилися з теоретичним матеріалом щодо правового забезпечення та організації діяльності адміністративних судів та інших органів адміністративної юстиції.