Проведення серії онлайн вебінарів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

img_0929В  Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочато проведення серії онлайн вебінарів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста на тему: «Міжнародне гуманітарне право та міжнародні правила і стандарти правоохоронної діяльності».

Протягом 4 днів курсанти та науково-педагогічний склад університету мають можливість підвищити свою кваліфікацію за такими темами: «Арешт та затримання»; «Застосування сили та вогнепальної зброї»; «Обшук та огляд»; «Розслідування злочину та підтримка громадського порядку». Семінар відбувається в онлайн форматі.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста є неупередженою, нейтральною і незалежною організацією, цілі та завдання якої носять виключно гуманітарний характер і полягають у тому, щоб захищати життя і гідність людей, постраждалих від збройних конфліктів та інших ситуацій насильства, і надавати їм допомогу.

img_0920img_0916  img_0925 img_0927   img_0924 img_0914