Проведення бінарних занять викладачами кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС

3У Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ на виконання вимог наказу МВС України від 06.06.2018 року №479 «Про вдосконалення підготовки поліцейських у ЗВО МВС» та вимог доручення Одеського державного університету внутрішніх справ від 26.09.2017 №75 «Про удосконалення практичної підготовки курсантів Херсонського факультету» професором кафедри професійних та спеціальних дисциплін к.ю.н. Темніковим О.В. було проведено бінарну лекцію для курсантів 3-го курсу з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» за участі старшого слідчого в особливо важливих справах організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУНП у Херсонській області майора поліції Віталія Рябикіна на тему: «Особливі порядки кримінального провадження».

4Під час заняття розглядалися питання особливих порядків кримінальних проваджень на підставі угод, у формі приватного обвинувачення щодо окремої категорії осіб, щодо неповнолітніх, щодо застосування примусових заходів медичного характеру та кримінальних проваджень, які містять відомості, що становлять державну таємницю.

5Лекцію було проведено активно та цікаво, у формі дискусії було висвітлено окремі аспекти зазначених кримінальних проваджень. У ході викладання навчального матеріалу професор Темніков О.В. та старший слідчий Рябикін В.М. вдало поєднували ґрунтовні теоретичні засади із яскравими прикладами із власної слідчої практики.

Курсанти мали можливість безпосередньо поцікавитися судовими перспективами розгляду кримінальних проваджень із числа особливих порядків у Херсонській області. Кожен з курсантів отримав повну, вичерпну відповідь на своє запитання.