Проведення бінарних занять викладачами кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету ОДУВС

Для студентів 2-го курсу на цьому тижні у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ, на виконання вимог наказу МВС України від 06.06.2018 року № 479 «Про вдосконалення підготовки поліцейських у ЗВО МВС» та вимог доручення Одеського державного університету внутрішніх справ від 26.09.2017 № 75 «Про удосконалення практичної підготовки курсантів Херсонського факультету», доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидатом юридичних наук Євгенією Вальковою було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Адвокатура та нотаріат» за участі адвоката Євгенії Беженар.

Під час заняття Євгенією Олександрівною було приділено увагу питанням реалізації норм КПК на практиці.

Студенти задавали питання, що будуть стосуватись їх майбутньої практичної діяльності, та отримували повні та чіткі відповіді з посиланнями на чинне законодавство України.