Протидія булінгу: правила безпеки

e-g-ke-_viber_2020-02-19_12-34-5119 лютого професор кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова на запрошення адміністрації Одеської спеціалізованої школи № 35 провела тренінгові заняття для учнів середніх та старших класів на тему «Протидія булінгу: правила безпеки».

img_20200219_140156Під час зустрічі в інтерактивній формі були розглянуті питання щодо розповсюдженості та видів булінгу, його причин та наслідків, відповідальності, наведені випадки притягнення батьків учнів до адміністративної відповідальності за вчинення їх дітьми булінгу, а також сформульовані поради для уникнення булінгу, основна з яких – не замовчувати випадки булінгу та своєчасно звертатись за допомогою до дорослих, яким довіряєш, або до Національної гарячої лінії (116 123 або 116 111).

e-g-ke-_viber_2020-02-19_12-34-52Учасники заходу брали активну участь в обговоренні проблеми булінгу та погодились, що безпечне шкільне середовище – це спільна відповідальність, а також пообіцяли сприяти протидії булінгу. Обізнані – значить захищені!

Також при нагоді в школі була проведена профорієнтаційна робота, під час якої доведено умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ, переваги навчання в університеті, а також учнів та їх батьків запрошено до університету на Дні відкритих дверей.