Просвітницькі заходи представників університету з нагоди 100-річчя від Дня заснування Білгород-Дністровського педагогічного училища

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Днями представники робочої групи з профорієнтаційної роботи на чолі з проректором державного університету Андрієм Холостенком завітали до студентів Білгород-Дністровського педагогічного училища, з нагоди 100-річчя від Дня заснування вищого навчального комунального закладу.

Вітальне слово, з нагоди свята, від імені  ректора, Вченої ради, колективу Одеського державного університету внутрішніх справ сказав проректор вишу Андрій Холостенко. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????Він побажав усім працівникам училища міцного здоров’я, добробуту, миру, злагоди та подальших здобутків у праці, а студентам – наполегливості й успіхів в освоєнні майбутньої професії та вручив директору училища Володимиру Герасименку пам’ятний адрес.

Крім цього, до привітання приєднався заступник відповідального секретаря Приймальної комісії університету Максим Ісаєнко та довів до відома присутніх студентів умови вступу до ОДУВС.

Далі святкову концертну програму продовжили виступи творчих колективів університету, а спортсмени вишу продемонстрували присутнім прийоми рукопашного бою. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????