Просвітницька профорієнтаційна робота серед студентів Білгород-Дністровського педагогічного училища

????????????????????????????????????8 листопада декан факультету № 1 ННІЗДН Анатолій Аносєнков, декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін, координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко на чолі з проректором Одеського державного університету внутрішніх справ Андрієм Холостенком провели просвітницьку профорієнтаційну роботу зі студентами двох груп випускних курсів вищого навчального комунального закладу «Білгород-Дністровського педагогічного училища».

До відома студентів було доведено умови вступу до вишу. Група студентів училища, які навчаються за напрямом фізичного виховання, виявили особливу зацікавленість щодо вибору майбутньої професії юриста та правоохоронця з метою подальшого поповнення лав Національної поліції України.

Також з керівництвом закладу було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю.

Захід відбувся за сприяння директора училища Володимира Герасименка.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????