Вибір професії – важливий крок у житті людини

????????????????????????????????????14 березня представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели два Виїзні дні відкритих дверей для школярів 9-11 класів Маяківської  та Холоднобалківської загальноосвітніх шкіл Біляївського району Одеської області.

Учням шкіл було продемонстровано відеоролик про університет. Також ознайомлено з особливостями вступу за державним замовленням та за контрактом. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????Зі школярами поспілкувалась старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Емілія Лаврик, розповівши особливості оформлення особових справ кандидатам на бюджетну форму навчання.

Програму продовжили виступи творчих колективів університету – вокального ансамблю ОДУВС «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона».

По завершенню заходів понад 400 школярам було вручено профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????