Профорієнтація школярів: до випускників завітали представники університету

21 березня представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели три виїзні дні відкритих дверей для учнів 9-11 класів у селах Яськи, Троїцьке та Градениці Біляївського району Одеської області.

Заходи відбулися у Троїцькому закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів Яськівської сільської Ради об`єднаної територіальної громади Одеської області, Граденицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Біляївського району та у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Яськи Одеської області.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Знайомство з професією поліцейського, а також специфікою професійної підготовки висококваліфікованих кадрів для лав Національної поліції України в університеті розпочалося з презентації для школярів відеоролика про виш.

Далі з умовами вступу до університету в 2019 році випускників ознайомила координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко. До присутніх було доведено, на які спеціальності за державним замовленням та за контрактом можна вступити. Під час ознайомлення з особливостями вступу, особливу увагу звернено на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

Родзинкою зустрічей стали виступи творчих колективів університету “Крок до зірок”, які виконали пісні на патріотичну та поліцейську тематику, спортсменів з рукопашного бою та КВК “Курортна зона”.

По завершенню програми Виїзних днів відкритих дверей біля 400 школярів отримали профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????