ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД В МІСТІ СНІГУРІВКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Старшим викладачем кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Андрієм Зіньковським проведено профорієнтаційну бесіду в 11 класі Снігурівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  № 3 Снігурівської районної ради Миколаївської області.

У свою чергу, курсанти 2 курсу Данило Зіньковський та Владислав Бєлоус поділилися з потенційними абітурієнтами своїми позитивними враженнями від навчання у Херсонському факультеті. Варто зазначити, що Данило продовжує сімейні професійні традиції батька-правоохоронця − він сам не тільки успішно навчається, а й є активним спортсменом, відвідує спортивну секцію з самбо та дзюдо,  бере участь у багатьох змаганнях.

Також викладач звернув увагу на необхідність реєстрації вступників бюджетної форми навчання на освітньому порталі Національної поліції (https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=anketa%2Fanketa), обрання необхідних навчальних предметів для складання ЗНО та можливості участі у конкурсі на спеціальності 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» для вступу до відомчого закладу.

Тарас  Вайда, Херсонський факультет