Профорієнтаційний захід у Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

2 листопада представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели робочу зустріч із представниками Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, під час якої розповіли про напрями навчання в університеті.

0-02-05-82dfcf9d4fd3ad00f9d5ffe3f8ea16e9ee6de78f9aafd9ad87cf3f9e22aa41f3_c9d0b98eУ ході зустрічі проректор державного університету — директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Андрій Холостенко та декан факультету № 2 Сергій Деревянкін розповіли про університет, умови вступу на денну та заочну форму навчання.

Головною метою профорієнтаційної роботи було ознайомлення особового складу закладу з інформацією про виш, умови вступу та нові професійні можливості у кар’єрному зростанні.

Зустріч пройшла цікаво, викликала багато практичних запитань, на які присутні отримали чіткі та вичерпні відповіді.