Профорієнтаційний захід у Батальоні № 2 Управління поліції охорони в Одеській області

12 квітня 2018 року група з організації профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором державного університету Андрієм Холостенком відвідала Батальон № 2 Управління поліції охорони в Одеській області.

Під час зустрічі з особовим складом Батальону декан факультету № 1 ННІЗДН Анатолій Аносєнков та координатор профорієнтаційної роботи вишу Оксана Юрочко розповіли про сьогодення університету та умови вступу за всіма напрямами навчання до провідного закладу вищої освіти.

Ми висловлюємо вдячність за сприяння у проведенні заходу профорієнтаційного спрямування керівництву Управління поліції охорони в Одеській області.

В цілому зустріч пройшла продуктивно, адже було обговорено багато питань щодо можливості здобуття вищої освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ.