Профорієнтаційний захід «Акція Випускник 2019» у ЗОШ № 72

????????????????????????????????????22 січня представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у профорієнтаційному заході «Акція Випускник 2019», який проводився для школярів Одеської загальноосвітньої школи № 72 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Захід відвідали понад 150 учнів 9 – 11 класів. Школярі мали змогу поспілкуватися з приводу умов вступу до університету із заступником начальника відділу кадрового забезпечення – завідувачем відділення соціально-гуманітарної роботи Валерієм Слатвінським, фахівцем відділення соціально-гуманітарної роботи Іриною Гончарук та координатором діяльності робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксаною Юрочко. Учні також отримали поліграфічну продукцію профорієнтаційного характеру.

Захід відбувся за сприяння Одеського міського центру зайнятості.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????