Профорієнтаційні зустрічі зі школярами

211 та 18 жовтня старший викладач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Савельєва І.В. провела профорієнтаційні зустрічі з учнями 9-11 класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.

Майбутні випускники дізналися про умови вступу до закладу вищої освіти, спеціальності, за якими навчаються студенти та курсанти на факультеті, особливості навчання за денною та заочною формами навчання.

Учнів цікавили переваги навчання в Херсонському факультеті ОДУВС та можливості майбутнього працевлаштування за отриманою спеціальністю.

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями факультету, їхніми концепціями, переліком посад, які може посідати випускник, був продемонстрований фільм про Херсонський факультет, студентське та курсантське життя в його стінах, поширено інформаційні листівки.