Профорієнтаційні зустрічі з керівниками загальноосвітніх шкіл м.Одеси

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З метою професійного інформування учнівської молоді про зміст правоохоронної діяльності та формування контингенту вступників, 24 січня представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором державного університету полковником поліції Олександром Поліщуком провели робочі зустрічі з директорами загальноосвітніх шкіл № 14, 22, 44, 67, 71 та спеціалізованих шкіл № 17, 40, 49 Суворовського району м. Одеси.

Під час спілкування з директорами та їх заступниками з виховної роботи було досягнуто домовленість про продовження співпраці в напрямі проведення зі школярами профорієнтаційних та просвітницьких заходів.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Крім цього, з метою правового виховання молоді та попередження віктимної поведінки школярів опрацьовано питання про залучення науково-педагогічного складу вишу до проведення практичних занять та інших інформаційно-просвітницьких заходів з учнями на правову тематику, зокрема, щодо протидії булінгу у школі, попередження насильства в сім’ї, безпечного інтернету тощо.

Також, керівникам шкіл було вручено поліграфічну продукцію Одеського державного університету внутрішніх справ профорієнтаційного характеру.
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????