Профорієнтаційні зустрічі представників ОДУВС із директорами ЗОШ м. Одеси

25 січня представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели робочі зустрічі з керівниками загальноосвітніх шкіл № 12, 15, 48, 73, 92 та ОНВК «Морський ліцей – загальноосвітня школа № 24» Суворовського району м. Одеси, під час яких обговорили питання щодо укладення договорів про співпрацю, проведення виїзних Днів відкритих дверей для учнів 9-11 класів і надання університетом необхідної допомоги, направленої на попередження віктимної поведінки учнів та їх правового виховання.

Крім цього, з метою інформування школярів про умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ директорам шкіл було надано поліграфічну профорієнтаційну продукцію.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????