Профорієнтаційні зустрічі з учнями провели фахівці ОДУВС

????????????????????????????????????????????????????????????????????????20 березня представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели два виїзні дні відкритих дверей для школярів 9-11 класів Одеського ліцею № 9 Одеської міської ради, а також для учнів м. Южного, які зібрались у місцевому Палаці культури “Дружба”.

Присутнім було продемонстровано відеоролик про університет, ознайомлено з особливостями вступу за державним замовленням та за контрактом. Особливу увагу звернено на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Далі до уваги присутніх було представлено виступи творчих колективів університету.

На заходах в Одеському ліцеї № 9 були присутні декан факультету №2 підготовки фахівців для підрозділів поліції превентивної діяльності полковник поліції Сергій Медведенко та фахівець факультету майор поліції Максим Забуранний, які відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.

По завершенню програми виїзних днів відкритих дверей понад 350 школярам було вручено профорієнтаційні буклети ОДУВС.