Профорієнтаційні заходи зі студентами Одеського автомобільно-дорожнього коледжу тривають

????????????????????????????????????????????????????????????????????????5 квітня проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Холостенко та декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін провели чергову робочу зустріч зі студентами Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету.

Мета заходу – доведення умов вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ за державним замовленням та за контрактом на денну та заочну форми навчання для здобуття освітніх ступенів бакалавра та магістра. Зустріч проходила в жвавому конструктивному діалозі. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????Присутнім також було доведено телефони приймальної комісії університету та вручено профорієнтаційні інформаційні буклети.

З кожним роком ОДУВС збагачується новими студентами та курсантами, тому сподіваємось, що в 2019 році наш заклад вищої освіти прийме на свої лави якомога більше абітурієнтів.