Профорієнтаційні заходи в Херсонському факультеті ОДУВС

8 листопада, відповідно до плану профорієнтаційних заходів, викладачами та методичними працівниками Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ разом із командою з фізичної підготовки та колективом КВК факультету «Нова поліція» (володарями осіннього Кубку сміху) було проведено зустріч з учнями випускних класів Каховського району та м. Нова Каховка. 11img_3946-0Захід був організований у два етапи: на базі загальноосвітнього навчального закладу № 1 м. Нова Каховка було зібрано учнівську молодь 9-11 класів ЗОШ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10 та Новокаховського технічного ліцею; а у м. Каховка в актовій залі ЗОШ № 4 зібралися учні ЗОШ № 1,2,3,4,5,6, Каховської гімназії, Каховського військово-патріотичного клубу центру дитячої творчості «Сокіл».

Мета зустрічей – проведення профорієнтаційного заходу «Навчатися у Херсонському факультеті ОДУВС престижно!», в якому взяли участь більше 300 підлітків.

fullsizerender-22fullsizerender-26Під час заходу було проведено бесіду з учнями випускних класів та висвітлено вимоги, які висуваються до кожного, хто бажає пов’язати своє життя зі служінням народу України в лавах Національної поліції. Також було акцентовано увагу школярів щодо умов вступу на бюджетну й контрактну форми навчання в Херсонському факультеті ОДУВС, представлено напрями підготовки за спеціальностями «Право» й «Правоохоронна діяльність», умови проживання курсантів, продемонстровано відеоматеріали, в яких відображено життя факультету (навчання, дозвілля, наукові пошуки та спортивне життя студентської та курсантської молоді). 4img_3862Представники Головного управління Національної поліції в Херсонській області пояснили майбутнім абітурієнтам кроки щодо підготовки особової справи для вступу в заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Курсанти продемонстрували свої навички рукопашного бою, уміння обеззброїти противника, показали уривок свого виступу на осінньому Кубку сміху. На численні питання учнів було дано кваліфіковані відповіді, а також роздано інформаційні листи.

Захід пройшов у теплій атмосфері. Багато з присутніх виявили бажання приїхати на День відкритих дверей, який проводиться в Херсонському факультеті щомісячно, й найближчим часом відбудеться 17 листопада, наступної суботи, о 10:00 за адресою: м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися!