Профорієнтаційні заходи тривають

img_0021_exposureimg_0033_exposure20 березня деканом факультету № 1 підполковником поліції Ігорем Козаком спільно з завідувачем кафедри теорії та історії держави і права доктором юридичних наук, доцентом підполковником поліції Андрієм Бабенком та фахівцем факультету № 1 підполковником поліції Володимиром Богачем було організовано та проведено профорієнтаційну роботу з учнями 4-х випускних груп Петрівського аграрного коледжу Одеської області.

Зустріч відбулась за сприяння директора коледжу Олександра Черновола, заступника директора з гуманітарної освіти та виховання Любові Андрощук та керівника підрозділу сприяння працевлаштуванню Ігоря Старченка.

img_0023_exposureimg_0018_exposureПід час зустрічі були продемонстровані відеоматеріали про діяльність університету та факультету № 1. До учнів детально доведено інформацію щодо вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2019 році, роздані відповідні тематичні буклети.

Розглянуто умови подальшого навчання в університеті та зазначено перспективи працевлаштування у Національній поліції після закінчення нашого вишу.