Профорієнтаційні заходи тривають

18 грудня представники робочої групи з профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з працівниками Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області, з метою доведення до школярів умов вступу до вишу, провели профорієнтаційні заходи для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Овідіополь Одеської області.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Захід відбувся на базі Овідіопольського НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія» імені Т. Шевченка. До школярів з роз’ясненням умов вступу до закладу вищої освіти звернулися координатор діяльності робочої групи з профорієнтаційної роботи університету Оксана Юрочко та начальник сектору кадрового забезпечення Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області підполковник поліції Світлана Тарасова. Особливу увагу звернули на заповнення електронної анкети на Порталі для кандидатів на навчання в заклади вищої освіти МВС України.

Далі програму продовжили виступи творчих колективів університету «Крок до зірок» та команди КВК університету «Курортна зона».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????