Профорієнтаційні заходи студентів ОДУВС

Протягом березня 2016 року студенти Одеського державного університету внутрішніх справ проводили профорієнтаційну роботу у шкільних навчальних закладах Одеської області, аби не лише розказати умови вступної кампанії до ОДУВС, а й висвітлити всі аспекти студентського життя, навчання й культурно-масових заходів університету.

Так, студентка 1-го курсу факультету №4 Ганна Дворова відвідала навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 – Дитячий юнацький центр «Лідер» у м. Кіровоград.

Студентка 1-го курсу факультету №4 Грішина Христина провела захід у НВК «ЗШI-III ступенів – ліцей» м. Кодима Одеської області, а студентка 1-го курсу факультету №4 Халікова Анастасія відвідала «ЗОШ IIII ступенів» у смт. Березине Тарутинського району Одеської області.

1458815756_777                           1458815699_555

Майбутні абітурієнти із зацікавленістю слухали інформацію та ставили відповідні запитання. Усі школярі отримали профорієнтаційні листівки, де чітко, стисло і зрозуміло викладена інформація про ОДУВС та зазначені усі контактні зв’язки з університетом.

Зауважимо, що такі заходи не лише позитивно впливають на популяризацію навчального закладу, але й підвищують престиж нашого університету.

З кожним роком ОДУВС збагачується новими студентами та курсантами, тому сподіваємось, що цьогоріч наш навчальний заклад прийме на свої студентські лави якомога більше учнів.