Профорієнтаційні заходи серед учнівської молоді

img_0034img_0124Профорієнтаційна робота представників Одеського державного університету внутрішніх справ триває.

Декан факультету № 1 підполковник поліції Ігор Козак спільно з курсантами факультету Іваном Білим, Оксаною Тарановою та Володимиром Ткачуком провели зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл № 1, № 2, № 3 І-ІІІ ступенів Балтської міської ради Одеської області, навчальних закладів середньої освіти м. Ананьєва: навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»; навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей»;img_0126img_0142 комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Ананьївської міської ради Одеської області. У зазначеному заході взяв активну участь заступник голови міської ради Віталій Пантковський, який є ветераном міністерства внутрішніх справ. Крім цього, до профорієнтаційної роботи була залучена старший інспектор сектора кадрового забезпечення Подільського відділу поліції майор поліції Анна Вакарчук.

Під час зустрічі були продемонстровані відеоматеріали про діяльність університету та факультету № 1. До школярів детально доведено інформацію щодо вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2019 році, роздані відповідні тематичні буклети. Розглянуто умови подальшого навчання в університеті та зазначено перспективи працевлаштування в органах Національної поліції після закінчення нашого вишу.