Профорієнтаційні заходи серед учнів Чорноморська

13 грудня 2017 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні заходи серед учнів старших класів Чорноморської гімназії № 1.

У Будинку культури, що у місті Чорноморськ, захід зібрав близько 80 школярів.

Присутні мали нагоду переглянути презентаційний відеоролик про наш університет, дізнались від керівника відділу режимно-секретного та документального забезпечення Сергія Радєва про правила вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році та поставили запитання щодо особливостей, напрямів та форм навчання, які здійснюються в університеті.

Проректор університету кандидат політичних наук, доцент Олександр Ніколаєв вручив директору Чорноморської гімназії № 1 Лідії Антоновій лист-подяки від ректора Одеського державного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука зі словами щирої вдячності за гарне виховання випускниці Чорноморської гімназії № 1 Ганни Симонової.

Після інформаційного блоку для учнів та вчителів творчі колективи ОДУВС: вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона» виступили з яскравою концертною програмою, подарувавши присутнім позитивні емоції. Також всі побачили показові виступи майстрів рукопашного бою, а родзинкою цього заходу став танець контемп від колишньої випускниці Ганни Симонової.

Тож, наша плідна робота охоплює все більше школярів, котрі проявляють неабияку зацікавленість до нелегкої, але, беззаперечно, цікавої професії.