Профорієнтаційні заходи серед школярів Одеси

viber-image-2019-05-06-14-08-01dscn003106 травня доцентом кафедри кримінального права та кримінології Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук Світланою Загороднюк в загальноосвітній школі № 106 І-ІІІ ступенів м. Одеси було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-х та 11-х класів.

Цього ж дня викладачем кафедри кримінального права та кримінології кандидатом юридичних наук, доцентом Андрієм Воронцовим  проведено зустріч в Одеському Ліцеї № 9 з учнями 11-х класів.

viber-image-2019-05-07-13-33-09 viber-image-2019-05-07-13-33-37Разом з цим, декан факультету № 1 підполковник поліції Ігор Козак завітав до учнів випускних класів Навчально-виховного комплексу “Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Олеся Гончара-ліцей”, Навчально-виховного комплексу “Балтська школа I-III ступенів №2 – гімназія” Балтської міської ради Одеської області.

Зазначені заходи були організовані та проведені за участю директора ЗОШ Людмили Рубанської, директора ліцею Сергія Копача, завуча ЗОШ № 1 Петра Ткача та директора ЗОШ № 2 Лілії Доні.

До школярів детально доведено інформацію щодо вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2019 році, роздані відповідні тематичні буклети. Розглянуто умови подальшого навчання в університеті та зазначено перспективи працевлаштування у Національній поліції після закінчення нашого вишу.