Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС у Овідіополі

index-jpgrargensheЗробити правильний вибір, який стосується майбутньої професії та в подальшому дасть можливість реалізувати себе не лише як особистість, але й як справжній професіонал, – завжди дуже важко. Займаючись обраною справою, зосереджуючи себе на улюбленій роботі – можна досягти успіху!

Тож, аби допомогти молоді більше дізнатись про професію правоохоронця, 5 березня провідний фахівець факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ капітан поліції Максим Боданюк провів профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів.

index-jpgpavrnenkenВихованці Овідіопольського навчально-виховного комплексу “ЗОШ I-III ступенів-гімназії” та Овідіопольської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів  дізнались про правила вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ та поставили запитання щодо особливостей, напрямів та форм навчання, які здійснюються в університеті.