Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС тривають

25 квітня декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін провів робочу зустріч зі школярами м. Одеси – кандидатами на вступ до ОДУВС за державним замовленням.

Захід відбувся в Приморському відділі поліції в м. Одесі ГУНП в Одеській області за сприянням начальника сектору кадрового забезпечення Приморського ВП майора поліції Євгенія Ротару.

Школярам було доведено строки надходження особових справ до університету, початок вступних випробувань, графік проведення безоплатних курсів патріотичного спрямування з підготовки до вступу в університет за державним замовленням на денну форму навчання, а також умови вступу в 2019 році за контрактом та вартість навчання за надання освітніх послуг.

Всіх бажаючих було запрошено на День відкритих дверей університету, який відбудеться 24 травня о 15.00. на території головного корпусу вишу за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1.