Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС

1324 жовтня працівники університету, а саме: т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковник поліції Медведенко С.В., начальник навчально-методичного відділу полковник поліції Сіфоров О.І. та вчений секретар секретаріату Вченої ради Ісаєнко М.М. спільно із заступником начальника відділу комплектування управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області полковником поліції Таранюком В.М., продовжуючи робочу поїздку з проведення профорієнтації, зустрілися зі старшокласниками загальноосвітніх шкіл Жмеринського та Шаргородського районів Вінницької області.

56В ході зустрічі з учнями професор кафедри кібербезпеки кандидат технічних наук, доцент Сіфоров О.І. розповів про правила безпечного користування соціальними мережами. Під час спілкування та після перегляду відеоролика про університет старшокласники отримали ґрунтовні відповіді на свої запитання.

25 жовтня члени робочої групи з проведення профорієнтації обговорили питання подальшого співробітництва з в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Буняком В.В.

7Також 25 жовтня у приміщенні ГУНП у Вінницькій області т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковник поліції Медведенко С.В. та начальник навчально-методичного відділу полковник поліції Сіфоров О.І. зустрілися з працівниками управління кадрового забезпечення ГУНП:4 заступником начальника відділу комплектування полковником поліції Таранюком В.М., старшим інспектором відділу професійного навчання майором поліції Цвітайлом О.А., начальником сектора організації відбору та проведення атестування поліцейських майором поліції Замурою В.О. Під час зустрічі було обговорено шляхи реалізації вимог наказу МВС від 30.05.2019 № 427 «Про вдосконалення підготовки курсантів у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».