Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС

На протязі декількох днів представники ОДУВС проводили профорієнтаційні заходи у різних школах Одеси.

img_9547img_955717 та 18 квітня професор кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 4 Продайко С.В. зустрівся з випускниками шкіл Київського району, а саме: Одеської загальноосвітньої школи № 78 І-ІІІ ступенів та Одеської загальноосвітньої школи № 65 І-ІІІ ступенів, де роз’яснив правила прийому та пріоритети навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

У свою чергу, 19 квітня доцент кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки підполковник поліції Ташматов В.А. разом із доцентом кафедри трудового, земельного та екологічного права Антоненко О.А. та курсантами 4-го курсу факультету № 3 провели профорієнтаційну зустріч з учнями 7-10-х класів Одеської загальноосвітньої школи № 39 І-ІІІ ступенів.shkola-65-1shkola-65-3

На занятті дітям було надано можливість поспілкуватися з майбутніми поліцейськими, котрі зі свого досвіду розповіли про умови навчання в закладі вищої освіти системи МВС.

Представники вишу відповіли на всі запитання щодо вступу до ОДУВС та надали учням можливість ознайомитись зі спеціальними засобами поліцейського.

img_9563 img_9564 img_9584