Профорієнтаційні заходи представників Херсонського факультету

В актовій залі школи зібралися близько 150 учнів. Під час зустрічі курсанти та працівники факультету розповіли старшокласникам про навчальний заклад, в якому вони навчаються, поділилися здобутками та напрацюваннями. Найбільше захоплення у глядачів викликали показові виступи курсантів з рукопашного бою та веселий і кмітливий колективimg_4730 факультету “Нова поліція” – переможці регіонального фестивалю “Кубок сміху”.

Найбільш актуальною інформацією про умови вступу та навчання в закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання стала для учнів старших класів, насамперед випускників 2019 року. Всім зацікавленим були надані додаткові роз’яснення та друковані методичні матеріали.

Приємним сюрпризом для курсантів стали листівки, які учні 6-х класів зробили своїми руками та вручили на згадку майбутнім правоохоронцям.

img_4699img_4714 img_4709 img_4717 img_4721 img_4727