Профорієнтаційна зустріч зі слухачами «Академії поліції» ОДУВС

img_769327 квітня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором державного університету Андрієм Холостенком провели черговий профорієнтаційний захід серед слухачів Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

img_7703Декан факультету № 1 ННІЗДН Анатолій Аносєнков та координатор профорієнтаційної роботи в ОДУВС Оксана Юрочко розповіли присутнім про умови вступу до університету за всіма напрямами навчання.

img_7706Профорієнтаційні бесіди було проведено зі слухачами курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей, які проходять навчання за міжнародною програмою ICITAP, а також з майбутніми дільничними офіцерами поліції із Запоріжжя, Херсона та Одеси.

Тож, понад 100 слухачів, які проходять навчання в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції», отримали вичерпну інформацію про переваги здобуття вищої освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ та можливість підвищення свого професійного рівня.