[gtranslate]

Профорієнтаційна робота в м. Білгород-Дністровський

8 листопада представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором вишу Андрієм Холостенком???????????????????????????????????????????????????????????????????????? завітали до Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області.

Під час зустрічі декан факультету № 1 ННIЗДН Анатолій Аносєнков, декан факультету № 2 ННIЗДН Сергiй Деревянкiн та координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко проінформували особовий склад відділу про умови вступу до закладу вищої освіти.

Захід відбувся за сприяння начальника Білгород-Дністровського відділу поліції ГУНП в Одеській області підполковника поліції Євгена Орлова.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????