Профорієнтаційна робота серед військовослужбовців

Наприкінці березня завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС полковник поліції А.С. Беніцький разом з доцентом кафедри кандидатом юридичних наук, доцентом М.М. Новіковим зустрілися з військовослужбовцями однієї з частин Національної гвардії України, які демобілізуються навесні 2019 року.

45Військовослужбовці дізналися про історію Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, умови вступу до закладу у 2019 р., спеціальності, за якими навчаються студенти та курсанти на факультеті, особливості навчання за денною та заочною формами навчання, а також перспективи працевлаштування в підрозділах Національної поліції України.

Питання, які особливо цікавили військовослужбовців, стосувалися специфіки роботи в органах Національної поліції України, напрямів підготовки в навчальному закладі.

У ході проведення профорієнтаційного заходу використовувалися друковані та відеоінформаційні матеріали про Херсонський факультет ОДУВС.