Профорієнтаційна робота серед школярів

Курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції взяли участь у відвідуванні шкіл за місцями проходження навчальної практики з метою популяризації Одеського державного університету внутрішніх справ та проведення профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів.

01-markov-d-d_1Під час вищезазначених профорієнтаційних заходів школярам були продемонстровані відеоматеріали про діяльність університету, детально доведено інформацію щодо вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2020 році, роздані відповідні тематичні буклети. Також розглянуто умови подальшого навчання в університеті та зазначено перспективи працевлаштування у Національній поліції після закінчення нашого вишу.

Так, курсант Данило Марков відвідав Надлиманський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області та Малодолинську ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області.

Курсанти Денис Онищенко та Денис Петренко зустрілись з учнями 10-х та 11-х класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Одеса.

Курсант Дар’я Баранова провела профорієнтаційну бесіду з учнями двох 11-х класів Арцизької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Одеської області.

Курсант Діана Чорна зустрілась з учнями комунального закладу “Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради”.

04-onishhenko-d-r-petrenko-d-v_1 06-baranova-d-o 07-chorna-d-r